این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

پوستر کنفرانس

 
آخرین مهلت ثبت نام در کنگره
ششم اردیبهشت ماه آخرین فرصت ثبت نام جهت چهارمین کنگره بین المللی کاشت حلزون شنوایی و علوم وابسته از تاریخ 8 لغایت 10 اردیبهشت ماه سال جاری در شهر شیراز و در محل هتل هما، می باشد. متقاضیان محترم می توانند به منظور ثبت نام در کنگره از طریق مراجعه به پایگاه الکترونیکی ذیل اقدام نمایند. http://shirazcochlear2016.sums.ac.ir
1395/01/28 ادامه مطلب


امتیاز بازآموزی کنگره
به استحضار می رساند از طریق سامانه یکپارچه آموزش مداوم پزشکی کشور امکان ثبت نام جهت اخذ امتیاز کنگره (به قرار ذیل) میسر می باشد. شرکت کنندگان محترم می توانند از طریق مراجعه به آدرس سامانه و انتخاب چهارمین کنگره بین المللی کنگره کاشت حلزون شنوایی و علوم وابسته اقدام نمایند. Shiraz.ircme.ir
1394/12/08 ادامه مطلب


  معرفی همایش

چهارمین کنگره بین المللی کاشت حلزون شنوایی و علوم وابسته

چهارمین کنگره بین المللی کاشت حلزون شنوایی و علوم وابسته از تاریخ 8 لغایت 10 اردیبهشت ماه سال 1395 در شیراز برگزار خواهد گردید. در این کنگره سه روزه اساتید برجسته داخلی و خارجی آخرین دستاوردهای علمی در حوزه کاشت حلزون و علوم وابسته را به مخاطبان ارائه خواهند نمود.
هدف اصلی از برگزاری به روز نمودن اطلاعات علمی متخصصان گوش و حلق و بینی بوده و تبادل اطلاعات داخل و خارج از کشور با یکدیگر در زمینه کاشت حلزون و علوم وابسته از دیگر اهداف برگزار کنندگان می باشد. 
 
در پایان ضمن عرض خیرمقدم به شرکت کنندگان محترم امید است که این کنگره با استفاده از تجارب اساتید بزرگوار، گامی در جهت ارتقاء سطح دانش شرکت کنندگان محترم بردارد.
مقدم همه شما عزیزان را از سراسر کشور به این کنگره گرامی می داریم.


شیراز- ایران
8 لغایت 10 اردیبهشت ماه 1395 شمسی
برابر با 27 لغایت 29 اپریل 2016 

 
دکتر احمد دانشی
رییس کنگره
دکتر سید بصیر هاشمی
دبیر علمی کنگره
دکتر محمد اجل لوییان
دبیر اجرایی کنگره
تا همایش ...

0-1
برگزار کنندگان
حامیان